אודותיי:

כמטפלת אני שואפת לייצר מרחב לחקירה, התבוננות וחיפוש, שבו המטופלת או המטופל יחושו בטוחים לבטא את חוויותיהם ועולמם הפנימי. בניית האמון ופיתוח יכולת ונכונות לחשיפה נפשית הם חלק חשוב מהתהליך הטיפולי, כיוון שהם דורשים מגע והתמודדות עם בושה ופחדים עמוקים שחוסמים, מעכבים ומקשים על האדם גם בטריטוריות נוספות.

לב הטיפול בעיניי הוא פענוח המשמעות הנפשית והסובייקטיבית של התכנים שהמטופלת או המטופל מעלים. הקשר הטיפולי הוא מקור מידע חיוני ומרכזי להבנת הדינמיקה התוך-נפשית והבינאישית של המטופל/ת, ומהווה מצע שעליו יכול לשגשג תהליך הרחבה והעמקת המודעות, שיפור ביכולת להיות במגע חי ואותנטי עם חוויות פנימיות ועם הזולת, והרחבת חופש התנועה והבחירה של האדם.

במהלך ההכשרה שלי בשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת בן-גוריון ובאוניברסיטה העברית, ובעבודתי בקליניקה פרטית, צברתי ניסיון רב בטיפול בסטודנטים ובמבוגרים צעירים. עבדתי עם מטופלים שסובלים מטווח רחב של קשיים, ביניהם קשיים ביצירת זוגיות, קשיים ביצירת יחסים בינאישיים קרובים ומיטיבים, דיכאון במופעיו השונים, כולל דיכאון כרוני ודיכאון אחרי לידה. קשיים בדימוי העצמי והגופני, חרדות מסוגים שונים, כולל חרדה חברתית. קושי בקבלת החלטות, וקשיי הסתגלות לשינויים הדרמטיים הרווחים בגילאים אלה. צברתי נסיון רב בטיפולים פסיכודינמיים ממושכים, וכן בטיפולים קצרי-טווח שעשויים לתת מענה הולם במצבי משבר.  

במסגרת התמחותי במרכז לטיפול יום אינטנסיבי, טיפלתי במבוגרים שסבלו ממשבר נפשי אקוטי שהוביל לפגיעה משמעותית בתפקוד וכן במבוגרים שסובלים מהפרעות נפשיות קשות וכרוניות, שטופלו במרכז בעקבות החמרה במצבם.